single-img-1
single-img-2
single-img-3

Hakkımızda

Otel, hastane, okul, konut, ofis, mağaza, kafe, restaurant, kültürel ve toplumsal yapılar gibi birçok alanda proje yönetimi hizmeti sunarız.

Güçlü teknik kadromuz sayesinde mimari, statik, mekanik, elektrik projelerinin profesyonel ve birbiri ile uyumlu bir şekilde hazırlanmasını sağlıyoruz. Projenin gerçeğe en yakın şekilde görselleştirilmesinin 3 boyutlu stüdyo çalışmalarımızla sağlıyoruz.

Mekanların, mimari projeden uygulamaya kadar her aşamasında mimari disipline ve müşteri isteklerine uygun çözümler, kişiye ve mekânlara özel tasarımlar üretiyoruz.

56

TAMAMLANAN PROJE

360

ÇALIŞTIĞIMIZ GÜN

99

MÜŞTERİ MEMNUNYETİ

13

DEVAM EDEN PROJELER

NELER YAPIYORUZ?

blog-06
Uygulama öncesi keşif bedellerinden uygulama sonrası hak edişlere kadar sağlıklı adımlar atılmasında müşterilerimize hizmet veriyoruz.
blog-05
Proje aşamasında bilgisayar destekli tasarım programları kullanarak üç boyutlu modellemeler realistik görseller ve animasyonlar yaparak, bir yapının daha proje aşamasında bitmiş halini sanal ortamda gerçeklik boyutunda gösterme olanağı sunuyoruz.

port_thum_4

Deneyimli kadromuz, kaliteden ödün vermez tutumumuz, işi tüm boyutları ile üstlenebilecek organizasyon gücümüz ile müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyoruz.

UZMANLIK ALANLARIMIZ

Tadilat, Bakım ve Onarım

İnşaat mühendislerimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede ve malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyor. Hiçbir usta aramadan aklınıza gelebilecek her türlü arıza ve bakım işleriniz işbirliği firmalarla birlikte ekspertiz edilerek en uygun fiyata en hızlı çözüm sunulur.

Fabrika Kurulum Desteği

Yeni bir tesis, en son teknoloji ve sanayideki gelişmelerden yararlanarak tasarlanmış olmalıdır. Hem tasarımsal hem de mühendislik alanında en iyi çözümleri sunan iş ortaklarımız ile proje yönetimi hizmetini etkin kullanarak başarıyı elde ediyoruz.

Proje ve Danışmanlık

Sizin için en uygun konseptin belirlenmesi, Proje uygulama yönetimi, malzeme seçimi, gibi konularda profesyonel destek mimari proje ve danışmanlık hizmetlerinin verilmesi. Sürecin en doğru teknik, en doğru süre, en ekonomik şekilde geliştirilmesi, karşılaştırmalı alternatifler hazırlanması, disiplinler arası ortak çalışma ortamının oluşturulması asıl gayemizdir.